Ons team

Bij Flever werken gedreven enthousiaste en betrokken medewerkers. Mensen die midden in de samenleving staan en willen bijdragen aan het mogelijk maken van een goede en betaalbare sector zorg en welzijn. Misschien heb je een van onze collega’s al ontmoet?

Eefke Meijerink
Directeur-Bestuurder

e.meijerink@flever.nl
06-24255151

Annick van der Hoeven
Adviseur

a.vanderhoeven@flever.nl
06-40333477

Rosanne Engberts
Agendasecretaris HCA ZWF

r.engberts@flever.nl
06-53465000

Henk Procé
Programmanager Positieve Gezondheid en Versterken van Inwoners

h.proce@flever.nl
06-40247775

Erika Somers
Adviseur

e.somers@flever.nl
06-28404458

Arjan Beelen
Adviseur Onderzoek

a.beelen@flever.nl
06-28073014

Dieuwertje van den Berg
Communicatie

d.vandenberg@flever.nl
06-36597876

Claartje van Eijden
Adviseur

c.vaneijden@flever.nl
06-31750711

Debby van Ulden
Adviseur

d.vanulden@flever.nl
06-36527618

Marcel van der Zee
Communicatie

m.vanderzee@flever.nl
06-15081035

Fouzya Besteman – Fredison
Adviseur

f.besteman@flever.nl
06-34382200

Aaron Briaire – Petrovic
Systeembeheerder

a.petrovic@flever.nl
06-40356474

Inge Fackeldey
Adviseur

i.fackeldey@flever.nl
06-40639205

Jana Smith
Adviseur

j.smith@flever.nl
06-21366813

Afien Spreen
Adviseur

a.spreen@flever.nl

Marijke Loosman
Administratief medewerker

m.loosman@flever.nl
06-36178635

Freerk Dijkstra
Adviseur

f.dijkstra@flever.nl
06-36521696

Janneke Mud
Office manager

j.mud@flever.nl
06-40816408

Ilse Weijer
Adviseur

i.weijer@flever.nl
06-40252003

Matthias Zomer
Programmamanager Arbeidsmarkt & Onderwijs

m.zomer@flever.nl
06-37287362

Marijs van Hoek
Coördinator OCO Almere

m.vanhoek@flever.nl
06-40566049

Wietske Hoekstra
Coördinator ExpEx

w.hoekstra@flever.nl
06-83967482

Marja Corino
Administratief medewerker

m.corino@flever.nl
06-40572544

Rachel Bwatou
Adviseur

r.bwatou@flever.nl
06-40542257

Sam Gielen
Ondersteuner ExpEx

s.gielen@flever.nl
06-36588237

Marianne Remie
Manager Interne Bedrijfsvoering

m.remie@flever.nl
0636018540

Mirelle Cazemier – Wallet
Cliëntondersteuner

m.cazemier@flever.nl
06-40840840

Marion Bestenbreur
Coördinator OCO Almere

m.bestenbreur@flever.nl
06-36273403

Roel Schottert
Adviseur

r.schottert@flever.nl
06-40690220

Petra Huisman
Ondersteuner OCO Almere

p.huisman@flever.nl
06-40815883

Joyce Ruben
Cliëntondersteuner

j.ruben@flever.nl
06-40386079

Sanne van Ommen
Communicatie

s.vanommen@flever.nl
06-27078750

Erika Kalka
Ondersteuner OCO Almere

e.kalka@flever.nl
06-40815883