Betrokken personen

Janneke Mud
Office manager

j.mud@flever.nl
06-40816408

Arjan Beelen
Adviseur Onderzoek

a.beelen@flever.nl
06-28073014

Claartje van Eijden
Adviseur

c.vaneijden@flever.nl
06-31750711

Eefke Meijerink
Directeur-Bestuurder

e.meijerink@flever.nl
06-24255151

Marcel van der Zee
Communicatie

m.vanderzee@flever.nl
06-15081035

Mirthe Bogers
Adviseur

m.bogers@flever.nl
06-40690220

Fouzya Besteman – Fredison
Onderzoeker

f.besteman@flever.nl
06 - 24110339

Matthias Zomer
Programmamanager Arbeidsmarkt & Onderwijs

m.zomer@flever.nl
06-37287362

Astrid Stomphorst
Programmamanager Versterken van Inwoners & Positieve Gezondheid

a.stomphorst@flever.nl
06-43459191

Inge Fackeldey
Adviseur

i.fackeldey@flever.nl
06-40639205

Aaron Briaire – Petrovic
Systeembeheerder

a.petrovic@flever.nl
06-40356474

Debby van Ulden
Adviseur

d.vanulden@flever.nl
06-36527618

Marijke Loosman
Administratief medewerker

m.loosman@flever.nl
06-36178635

Afien Spreen
Adviseur

a.spreen@flever.nl

Marijs van Hoek
Adviseur

m.vanhoek@flever.nl
06-40566049

Wim van den Berg
Manager Bedrijfsvoering

w.vandenberg@flever.nl
06-46122118

Ilse Weijer
Adviseur

i.weijer@flever.nl
06-40252003

Marja Corino
Administratief medewerker

m.corino@flever.nl
06-40572544

Jelle van Geneijgen
Communicatieadviseur en coördinator

J.vanGeneijgen@flever.nl
06-40338763

Rachel Bwatou
Adviseur

r.bwatou@flever.nl
06-40542257

Annicka Eden
Communicatie

a.eden@flever.nl
06-36597876

Freerk Dijkstra
Transitieleider

f.dijkstra@flever.nl
06-36521696

Rosanne Engberts
Agendasecretaris HCA ZWF

r.engberts@flever.nl
06-53465000

Sam Gielen
Ondersteuner ExpEx

s.gielen@flever.nl
06-36588237

Yara Alkhateeb
Junior onderzoeker

y.alkhateeb@flever.nl
06-40333477

Suzanne Moojen
Coördinator OCO Almere

s.moojen@flever.nl
06-40424756

Alie Jansma
Coördinator OCO Almere

a.jansma@flever.nl
06-43459189

Erika Kalka
Ondersteuner OCO Almere

e.kalka@flever.nl
06-40815883

Henk Procé
Adviseur

h.proce@flever.nl
06-40247775

Rutger van Weeren
Adviseur inwonersparticipatie

r.vanweeren@flever.nl
06-10424994

Marion Bestenbreur
Coördinator Fondsenwerving & OCO Almere


Jet van den Hoek
Adviseur

j.vdhoek@flever.nl
06-26558790

Lique Hafkamp
Coördinator LEADER

l.hafkamp@flever.nl
0641201677

Peter van Drielen
Adviseur

p.vandrielen@flever.nl
06-52617454