WEL in Flevoland

Flever is programmamanager en uitvoerder van het programma WEL in Flevoland. WEL is een platform waar positieve gezondheid centraal staat; de gezondheid van de Flevolanders plaatsen we in een veel breder perspectief. Gezondheid is veel meer dan ziek zijn en niet ziek zijn. Het gaat over wat je leven betekenis geeft. Er zijn veel dingen die goed zijn voor je gezondheid. We kijken samen naar de aandacht die mensen écht nodig hebben. WEL maakt het mogelijk om kennis, ideeën en initiatieven op het gebied van welzijn, vitaliteit en gezondheid gemakkelijk te delen. Vanuit WEL worden er bijeenkomsten georganiseerd en allerlei activiteiten georganiseerd.

De partners die samen WEL op de kaart zetten zijn: Provincie Flevoland, GGD Flevoland, Flever, IVN, Proscoop, Sportservice Flevoland en de Flevolandse Patiëntenfederatie.

Meer informatie lees je op www.welinflevoland.nl

Betrokken personen

Freerk Dijkstra
Transitieleider

f.dijkstra@flever.nl
06-36521696

Debby van Ulden
Adviseur

d.vanulden@flever.nl
06-36527618

Marcel van der Zee
Communicatie

m.vanderzee@flever.nl
06-15081035

Fouzya Besteman – Fredison
Onderzoeker

f.besteman@flever.nl
06 - 24110339

Rachel Bwatou
Adviseur

r.bwatou@flever.nl
06-40542257

Inge Fackeldey
Adviseur

i.fackeldey@flever.nl
06-40639205

Aimee Vinck
Communicatie

a.vinck@flever.nl
06-41201677

Astrid Stomphorst
Programmamanager Versterken van Inwoners & Positieve Gezondheid

a.stomphorst@flever.nl
06-43459191

Gerelateerde documenten